Home Uncategorized AKTUALITET Zbulohet shkaku i vrasjes në Kavajë, polici dhe autori kishin të njëjtën të dashur… po shkonin të dy tek ajo (Detaje)

AKTUALITET Zbulohet shkaku i vrasjes në Kavajë, polici dhe autori kishin të njëjtën të dashur… po shkonin të dy tek ajo (Detaje)

nga Ervis Zholi

Mësohet se viktima dhe i plagosuri kanë qënë të dy në shtëpinë e të dashurës së tyre ku edhe janë takaur me njëri-tjetrin.
KAVAJË-Zbulohen detaje nga vrasja dhe plagosja e ndodhur orët e para të mëngjesit në qytetin e Kavajës. 

Mësohet se viktima dhe i plagosuri kanë qënë të dy në shtëpinë e të dashurës së tyre ku edhe janë takaur me njëri-tjetrin. Dyshohet se vrasja ka ndodhur si pasojë e një konflikti të çastit për motive të dobëta.

Lajme te ngjashme

WhatsApp Na Shkruani!