LAJM I FUNDIT/ Kush është polici që ngeli i plagosur në Kavajë, në gjendje të rëndë

Read Time:13 Second

Tronditet Kavaja. Pas një sherri një person ka humbur jetën dhe është plagosur një efektiv policie.

Dosja.al mëson se ai është Blediar Toçi i cili është dërguar me urgjencë në Spitalin e  Traumës pasi është në gjendje të rëndë.

vijon…

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Nga Klodian Tomorri/ Kur çmenduria shkatërron vendin
Next post Vrasje me armë zjarri në Kavajë