Home Politike Darka e Ramës në Serbi, Përparim Spahiu: Ajo që nuk kuptoj në këtë foto është prania e Zaev!

Darka e Ramës në Serbi, Përparim Spahiu: Ajo që nuk kuptoj në këtë foto është prania e Zaev!

nga Albina Hoxhaj

Ish deputeti Përparim Spahiu ka reaguar pas publikimit në media të lajmit se kryeministri Rama ka darkuar me presidentin serb Aleksandër Vuçiç, kryeministren Serbe Ana Brnabic dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev.

Në profilin e tij zyrtar Spahiu publikon foton dhe shkruan se: Ajo që nuk kuptoj në këtë foto është prania e Zaev!

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Serbi për një vizitë dy ditore, ku pritet të firmoset një marrëveshje mes Shqipërisë, Maqedonisë së Veriut dhe Serbisë për sa i përket heqjes se barrierave të ndryshme në fushën e biznesit.

Lajme te ngjashme