Darka e Ramës në Serbi, Përparim Spahiu: Ajo që nuk kuptoj në këtë foto është prania e Zaev!

Read Time:28 Second

Ish deputeti Përparim Spahiu ka reaguar pas publikimit në media të lajmit se kryeministri Rama ka darkuar me presidentin serb Aleksandër Vuçiç, kryeministren Serbe Ana Brnabic dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev.

Në profilin e tij zyrtar Spahiu publikon foton dhe shkruan se: Ajo që nuk kuptoj në këtë foto është prania e Zaev!

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Serbi për një vizitë dy ditore, ku pritet të firmoset një marrëveshje mes Shqipërisë, Maqedonisë së Veriut dhe Serbisë për sa i përket heqjes se barrierave të ndryshme në fushën e biznesit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post A jeni gati? Zuckerberg krijon monedhën digjitale, SHBA e shqetësuar
Next post Në pyjet e Tao Ballës shfaqen mushkonjat e hashashit, Rama i rikthehet kanabizimit