Kryemadhi: Për 5 vite BE është gënjyer, këtë e pranoi një zyrtar i BE

Read Time:45 Second

Për 5 vite Bashkimi Europian është gënjyer nga raportet e njerëzve të tyre të cilët ishin në Tiranë. Kështu është shprehur Monika Kryemadhi në emisionin ‘Cim Peka Live’ në Syri TV. Kryetarja e LSI tregoi një bisedë me një zyrtar të Bashkimit Europain i cili sipas Kryemadhit i pranoi në një bisedë private se raportet e vartësve të tij kishin qenë të pavërteta.

‘Një ndërkombëtar më tha: Zonjë e dashur, këto që thua ti janë shumë të drejta. Më jep një material dhe një dosje. Mos prit që unë për 5 vite të kem mbyllur sytë më raportet që më ka sjellë delegacioni i BE.
Më ka thënë që për 5 vite është gënjyer nga raportet e njerëzve të tij. Më ka thënë që të mos pretendoj që të hedhë njerëzit e tij poshtë dhe të më mbajë mua. Tani ç’të bëjmë që ta përmirësojmë më tha?’

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Zgjedhjet në Kosovë, Kryemadhi: Opozita kishte një favor, ndërkombëtarët nuk u bënë me asnjë palë
Next post Rama darkon me Vuçiç, Zoran Zaev dhe Ana Brnabic në Serbi