Wed. Apr 14th, 2021

Ish-deputetja e PD-së, Jorida Tabaku, ka vijuar takimet me banorët e Saukut, nga ku akuzuar Ramën se nuk ka menduar asnjëherë për shqiptarët.

‘Rama po përpiqet me gjithçka ka në dorë të shmangë dështimet e tij në 8 vjet! Në 25 prill Rama humbet dhe Shqipëria Fiton’, shkruan Tabaku në Facebook.

Postimi i plotë i Jorida Tabakut:

Kurrë Rama nuk ka menduar për shqiptarët. Ai është një dështim që fundin do ta ketë në 25 prill! Rama po përpiqet me gjithçka ka në dorë të shmangë dështimet e tij në 8 vjet! Në 25 prill Rama humbet dhe Shqipëria Fiton! Së bashku sigurojmë ndryshimin për Saukun, për Tiranë, për Shqipërinë! #shqipëriafiton

error: Content is protected !!