Wed. Apr 14th, 2021

Ish-kryeministri Berisha ishte i ftuar sonte tek RTSH24 ne nje interviste me Roland Qafokun dhe nje panel gazetaresh. Ne kete interviste Berisha tha nje te vertete te madhe, e cila prej vitesh gabimisht i njihet kryeministrit aktual Edi Rama.  “Parkun rinia e ka bere Ilir Meta, duhet te jemi te ndershem. Rama aty s’ka bërë asgjë’, tha Berisha.

error: Content is protected !!