Home Aktualitet Tedi Blushi i përgjigjet Ramës: Ramaforma jote ngordh më 25 prill me 3 milion shpulla dhe shkelma të shqiptarëve

Tedi Blushi i përgjigjet Ramës: Ramaforma jote ngordh më 25 prill me 3 milion shpulla dhe shkelma të shqiptarëve

nga Sonila Osmanaj

Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit të Republikës, ka reaguar ndaj deklaratave të Edi Ramës ku e paraqet reformën në drejtësi si një projekt personal të rij dhe të Rilindjes.

Në një reagim në Facebook, Blushi shprehet se devijimi i që Edi Rama i ka bërë reformës do të marrë përgjigjen e duhur nga qytetarët më 25 prill.

“O faqezi, Ramaforma jote ngordh më 25 prill me 3 milion shpulla dhe shkelma të shqiptarëve, kundër teje, oligarkëve dhe diplomatëve të korruptuar deri në palcë. SHQIPËRIA E PARA DHE E PAMPOSHTUR!”,- shkruan Tedi Blushi në një reagim në Facebook.

Lajme te ngjashme

error: Content is protected !!