Home Aktualitet Meta, takim me të rinjtë në Kombinat: 25 prill, Shqipëria e shqiptarëve dhe KURRË e oligarkëve dhe mafies…

Meta, takim me të rinjtë në Kombinat: 25 prill, Shqipëria e shqiptarëve dhe KURRË e oligarkëve dhe mafies…

nga Sonila Osmanaj

Presidenti Ilir Meta u ka bërë thirrje qytetarëve që të marrin pjesë në zgjedhjet e datës 25 prill, për të vendosur për të ardhmen e vendit.

Në një takim të zhvilluar me të rinj në Kombinat, kreu i shtetit u shpreh se “Shqipëria është e shqiptarëve dhe KURRË e oligarkëve dhe mafies ndërkombëtare”.

Lajme te ngjashme

error: Content is protected !!