“Si i ke bërë fëmijët një nga një apo dy nga dy?” Vasili: A do të bënte humor Rama po t’i kishte në shtëpi këto halle?

Read Time:50 Second

Petrit Vasili ka reaguar sot pas publikimit të një lajmi në media. Ai ka hedhur akuza të forta në drejtim të kryeministrit, i cili pyet nënën e një fëmije të sëmurë: Si i ke bërë fëmijët një nga një apo dy nga dy? Zonja është detyruar të flasë me kryeministrin për shkak të problemeve dhe vështirësive që ka pasi një fëmijë e ka të sëmurë dhe kushtet e vështira ekonomike e kanë detyruar të kërkojë ndihmë te kryeministri, por ai përgjigjet se duhet të presë radhën.

“Shikojeni VIDEON dhe dëgjojeni ccfarë kryeministri ka ky vend që tallet edhe me fatkeqësi të rënda.

Nëna ka hallin e madh të fëmijës me handikap dhe kryeministri e pyet: Si i ke bërë fëmijët një nga një apo dy nga dy?

A do të bënte humor kryeministri po t’i kishte në shtëpinë e tij këto halle të mëdha???

Apo ngaqë ka para’ kryeministri nuk i trembet syri!?”, shkruan Vasili në profilin e tij zyrtar.Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Rubineti i Ramës
Next post Pas “shuplakës” së FMN edhe BB, Teliti: Besimi i institucioneve ndërkombëtare financiare ka rënë