Home Aktualitet Përgjimet/ Bardhi publikon videon: Rama vetëm justifikohet, qeveria më e korruptuar në historinë e Shqipërisë. Më 25 prill shqiptarët votojnë për ndryshimin

Përgjimet/ Bardhi publikon videon: Rama vetëm justifikohet, qeveria më e korruptuar në historinë e Shqipërisë. Më 25 prill shqiptarët votojnë për ndryshimin

nga Sonila Osmanaj

Sa herë njerëzit e tij kapen në përgjime në pazar me trafikantët e drogës, duke blerë vota me krimin e organizuar apo duke shitur tendera, koncesione dhe leje ndërtimi, Edi Rama vetëm justifikohet. Ai kurrë nuk di asgjë, gjithmonë sillet sikur i bien në qafë të tjerët.

Shqiptarëve u ka ardhur në majë të hundës dhe janë lodhur duke dëgjuar Ramën dhe justifikimet e tij. Ata e dinë se kjo është qeveria më e keqe dhe më e korruptuar në historinë e Shqipërisë.

Askush nuk e beson më Edi Ramën. Në 25 Prill shqiptarët do t’i tregojnë vendin kësaj qeverie dhe do të votojnë për ndryshimin!

Lajme te ngjashme

error: Content is protected !!