Vasili: Ki turp nga Kosova or ti i sëmuri i Surrelit!!

Read Time:35 Second

Petrit Vasili, nënkryetari i LSI-së, ka folur  sot në lidhje me Zgjedhjet në Kosovë, Ku nuk len pa thumbuar Ramën.

Ki turp nga Kosova or ti i semuri i Surrelit!!

I semuri i Surrelit te kete turp nga Kosova dhe te mos fuse hundet kunder saj duke i percare per hesap te Beogradit

Per tre ore ne Kosove dolen rezultatet online dhe u mesua cdo gje dhe u pranua nga te tere forcat

Ndersa i semuri Surrelit ne zgjedhjet moniste vetem pas 27 ditesh mund te shpallte nje rezultat publik

Mos i jep më mend Kosoves se boll e ke ngaterruar ate per pazaret e tua te pista

Kerkoju falje dhe hiq taksen antikombetare te Kalimashit

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Basha: Kosova, një demokraci funksionuese! Urime Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit për fitoren!
Next post Kryemadhi uron fituesit e zgjedhjeve: Kosova dha leksion demokracie