KQZ në konferencë: Të dhënat do të publikohen në faqen zyrtare

Read Time:29 Second

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka mbajtur konferencën e fundit për media për ditën e sotme.

Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi ka thënë se transmetimi i të dhënave nga vendvotimet po shfaqet normalisht në faqen zyrtare të KQZ-së.

“Të dhënat në faqe të KQZ-së do të transmetohen sapo ato të procesohen nga vendvotimet dhe po besojmë se brenda një kohe shumë të shkurtër do të përfundojë edhe shfaqja e të gjitha të dhënave nga të gjitha vendvotimet”.

Ai ka falënderuar të gjitha mediet për punën gjatë ditës së sotme në mbulimin e procesit zgjedhor.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Vuçiç: Lista Serbe fituese, votat shprehin dashurinë për Serbinë
Next post Numërohen 80% e votave, simpatizantë të VV fillojnë festën në Prishtinë