Home Kronike LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Elbasan, një i vdekur dhe dy të plagosur

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Elbasan, një i vdekur dhe dy të plagosur

nga Editor

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Elbasan, ku mësohet se një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!