Limaj në konferencë për medie, NISMA ka fituar 7 deputetë, pret të 8-tin

Read Time:15 Second

Lideri i NISMA-S, Fatmir Limaj, në një konferencë për medie ka falënderuar votuesit që realizuan një proces demokratik.  Ai tha se NISMA, ka fituar deri tani 7 deputetë dhe po pret deputetin e 8-të.

Limaj  ka theksuar gjithashtu se do të jetë pjesë e Qeverisë së re.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Exit-Polli i RTK: Lëvizja Vetëvendosje e Albin Kurtit fituese e zgjedhjeve në Kosovë
Next post Pojana: Albcontrol, tender 500 mijë euro për t’i mësuar anglishten 10 punonjësve