Dylgjeri: Elisa në vend të publikojë “Punë me Tru”, publikon “Punë me Dru”

Read Time:26 Second

Pas publikimit të dëftesës së klasë së pestë, nga Elisa Spiropali, ku renditeshin disa lëndë dhe këshilla e mësueses, që Spiropali të studionte në Oxford, të shumtë kanë qenë ata që e kanë ironizuar ministren.

Ylli Dylgjeri, shkruan me ironi se ministrja në vend të tregojë “Punë me Tru” ka publikuar “Punë me Dru”.

Me mëngjez më shkatëroi gazit Dëftesa Elisa…

Në vënd të publikoj “Punën me Tru”, publikon Punën me Dru!!! Rrofsh o Ramë, se na i ke zgjedh të gjithë vetëm për punë dore. Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Braçe nuk ndalet, akuzon Arjan Ndojin: Si gënjeu gjykatën, asnjë palë s’ka bërë kallëzim për Liridon Pulën
Next post Tenderi fiktiv, në burg 3 ish-zyrtarët e Tepelenës, 1 në ‘shtëpi’