Albin Kurti i sigurt për fitore: Le të votojmë e festojmë masivisht

Read Time:31 Second

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosja, Albin Kurti ka votuar në Fakultetin Jurdik në Prishtinë. 

Në një deklaratë për mediat, Kurti tha se dita e sotme duhet të shijohet nga qytetarët e Kosovës, të cilët duhet që të shprehin vullnetin e tyre.  

Të gjitha përgjigjeve, i përgjigjet populli. Nuk ka rëndësi a je i pasur, i varfër, grua apo burrë, të gjithë jemi të barabartë. Të gjithë ta shfrytëzojnë këtë shans. Uroj votime të lira. Uroj të votojmë e festojmë. Ne do të presim rezultatet në orët e mbrëmjes. Votimin masiv ditën e sotme ta kthejmë në një festë masive,”-tha Kurti.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Takime intensive të ish deputetit Shehu, me strukturat vendore demokrate në Qark
Next post Petrit Vasili: Kryeministri peng i klaneve të zeza dhe armik i dialogut…