Zjarr në një fermë në Maliq, digjet baza ushqimore për bagëtitë

Read Time:17 Second

Një fermë në Maliq është përfshirë nga zjarri mbrëmjen e sotme, duke djegur bazën ushqimore dhe rrezikuar dhe banesat përreth.

Forcat e zjarrfikëses ndohen në vendin e ngjarjes. Janë lokalizuar flakët, por ka dëme të shumta materiale. Ende nuk dihen shkaqet. Ferma  është në pronesi të Novruz Dautllarit.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Jo vetëm në SHBA/ Së shpejti Rama në gjyq përballë…
Next post Historia e Fatime Sokolit, të parës grua e veshur si burrë në odën e malësorëve