Demiraj live në Nova Media: Qeveria e përkohshme të dënojë politikanët e inkriminuar

Read Time:34 Second

Dritan Demiraj është i ftuar në Nova Media drejtpërdrejtë ku po diskuton mbi realitetin në Shqipëri. Ish Ministri i Brendshëm i përkohshëm pas marrëveshjes së PD me PS, deklaroi se qeveria e përkohshme duhet të mbyllë përfundimisht këtë periudhë stanacioni që ka pasur Shqipëria, duke dënuar të gjithë politikanët e inkriminuar.

Demiraj tha se diaspora ka nisur një lëvizje kundër qeverisë për të sensibilizuar edhe Shtëpinë e Bardhë lidhur me realitetin e hidhur. Ai theksoi se u detyrua të largohet nga Shqipëria pasi e hoqën nga puna dhe i mbyllën të gjitha bizneset por është dëshirë e madhe e tij të rikthehet dhe të jetojë në Shqipëri.

https://www.facebook.com/NovaMediaAlbania/videos/3661529593872396/
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Apple paditet nga një përdorues rus: Jam homoseksual për shkak të aplikacionit tuaj
Next post ‘Mbrojmë Teatrin’/ Edhe italianët mesazh për Ramën