Home Aktualitet Paloka: Autorët e vrasjes së 25-vjeçarit sot janë Edi Rama dhe Sandër Lleshaj

Paloka: Autorët e vrasjes së 25-vjeçarit sot janë Edi Rama dhe Sandër Lleshaj

nga Editor

I ftuar në Tempora nga Sonila Meço në RTV Ora, nënkryetari i PD-së, Edi Paloka u shpreh se autorët e vrasjes së 25-vjeçarit së sotme është Edi Rama dhe Sandër Lleshaj.

Paloka: Autorët e vrasjes së 25-vjeçarit së sotme janë Edi Rama dhe Sandër Lleshaj. Kjo fillon nga rekrutimi i atyre që ke në polici, sepse janë militantë për t’u përdorur sipas qëllimeve politike.

Ky nuk është rasti i parë që ka treguar se policia nuk njeh ligj, por vetëm urdhra të paligjshme të Ramës dhe Lleshajt. Këtë gjë e pamë edhe te shembja e teatrit.

Rama nxirrte lajme të rreme me tanke duke nxjerrë video nga Algjeria me policë që thonin qytetarët pasi shkelnin karantinë. Çfarë sinjali u jep kjo policëve?

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!