Home Aktualitet Reagon Berisha: Vrasje shtetërore!

Reagon Berisha: Vrasje shtetërore!

nga Editor

Sali BERISHA

Nje vrasje shteterore mizore mbas shpine e te riut Klodian Rasha nga kriminelet me uniforme te Edvin Kristaq Xhelatit!
Miq, mbreme naten vone kriminele me uniforme te Edvin Kristaq Xhelatit ekzekutuan duke e qelluar mbas shpine ne prag te deres se tij 25 vjeçarin Klodian Rasha, i cili po kthehej ne banesen e tij.

Vrasesi me uniforme i Edvin Xhelatit ekzekutoi te riun Klodian Rasha sepse ky kriminel thote se ai beri levizje te dyshimta. Pas vrasjes shteterore kreret e ministrise se vrasesit me urdher te Edvin Kristaq Xhelatit mobilizuan te gjithe makinerine e tyre kriminale per te fajesuar viktimen dhe justifikuar krimin e tyre te shemtuar, ekzekutimin pas shpine te nje te riu 25 vjecar tek kethehej ne banesen e tij.

Ata hodhen arme dhe fisheke per te akuzuar viktimen se po behej gati te qellonte. Po keshtu me urdher nga siper ju bejne presion bizneseve per kamerat etj.

Me kete rast shpreh ngushellimet e mia me te ndjera familjes se Klodian Sharkes, viktimes shteterore te Edvin Kristaq Xhelatit dhe vraseve te tij me uniforme dhe denoj me ashpersine me te madhe kete krim te shemtuar, deshmi e mbushjes se narkoinstitucioneve me vrases te paguar dhe kriminel te rrezikshem per jeten e qyretareve.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb
Pershendetje doktor!

Ne lidhje me vrasjen e 25 vjecarit nga Sander Lleshi desha tu ve ne dijeni se e gjithe kupola e policise eshte ngritur ne kembe per te manipuluar ngjarjen,duke hedhur edhe arme te perdorur nga kriminel ne vendin e ngjarjes,po ju bejn presion bizneseve qe tu marrin rregjistrimin e kamrave!

Djali 25 vjecar ka qene pa armen ne dore dhe thjeshte se ka thyer urdherin e komitetit teknik eshte goditur per vdekje mbas shpine,ky eshte burim i sigurt nga familjaret e tij!

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!