Home Aktualitet Shikoni fytyrën prej krimineli të policit që vrau 25-vjeçarin

Shikoni fytyrën prej krimineli të policit që vrau 25-vjeçarin

nga Editor

Është zbardhur disa orë më vonë dëshmia e efektivit të “Shqiponjave”, që qëllloi 25-vjeçarin, Klodian Rasha, pasi nuk iu bind të ndalonte mesnatën e djeshme. Ai ka thënë para kolegëve të tij se ka dashur ta ndalojë të riun për shkak të kufizimeve Covid, por ai është larguar me vrap. Kjo ka ngjallur dyshime dhe efektivi e ka ndjekur. teksa ka shtuar së është kërcënuar.

Ai është shprehur:
Isha turni i tretë dhe isha në punë. Ishim për patrullim në zonë, e kemi parë duke lëvizuar jashtë orës policore, përveç kësaj na ngjalli edhe dyshime. I komunikuam që të ndalonte por nuk pranoi, nisi të na kërcënonte. Teksa u përpoqëm ta ndalojmë, ai vrapoi. Kam njoftuar fillimisht sallën, dhe më pas e ndoqëm nga pas duke i bërë vazhdimisht thirrje që të ndalonte.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!