Home Aktualitet Mjeku 47-vjeçar nga Vlora, humb betejën me Covid-19

Mjeku 47-vjeçar nga Vlora, humb betejën me Covid-19

nga Editor

Një tjetër bluzë e bardhë nuk e fiton betejën me Covid-19. Mjeku gjinekolog Leonard Kamberi, ka ndërruar jetë si pasojë e virusit vdekjeprurës. 47-vjeçari ka qenë i shtruar për dy javë në spital. Kamberi ka punuar në Maternitetin e Vlorës, ndërsa punonte në një klinikë private, si dhe ishte pedagog në Departamentin e Shëndetit Publik pranë Universitetit të Vlorës.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!