Balliu: Gruaja e Bilalit i kthen kurrizin Europës

Read Time:32 Second

Gruaja e Bilalit i kthen kurrizin Europës.
Gruaja e Bilalit i thotë aleatëve tanë se sju dua as për reformën zgjedhore e as për reformën në drejtësi.

Sepse reformën zgjedhore do ta bëj me Tahirat e partisë ndërsa drejtësia i duhet për të shpëtuar Tahirat e partisë.

Gruaja Bilalit sot pretendon se me disa banditë, me të cilët ka zgjedhur që të bashkëqeverisë, të largojë Shqipërinë nga Europa dhe Europën nga Shqipëria.

Është detyrimi ynë kombëtar, si një popull patriot, si një popull europian, që të zhdukim këtë kërcënim kombëtar.
Duhet të bëhemi bashkë dhe të garantojmë fitoren në këtë beteje me çdo mjet dhe mënyrë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Fier, 60-vjeçari bie nga kati i shtatë i pallatit, dyshohet aksidentalisht
Next post “Më heq shijen e jetës”, Tupja flet për brengën ndaj të birit: Kur unë të mbyll sytë, ç’do ndodhë me të?