Home Aktualitet Rama si Enver Hoxha/ Heq nga foto e Rambujes Surroin dhe Qosjen, shikoni mashtrimin e frikshëm historik që kryen

Rama si Enver Hoxha/ Heq nga foto e Rambujes Surroin dhe Qosjen, shikoni mashtrimin e frikshëm historik që kryen

nga Editor

Edi Rama bën mashtrim të frikshëm historik me marrëveshjen e Rambujes

“Sot (dje) kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, përmes një statusi në FB sërish i ka mbrojtur ish udhëheqësit e UÇK-së që ndodhen në Hag, duke shkruar “#LiriaKaEmër🇦🇱❤️🇽🇰“.

Ndërkohë me këtë fotografi Rama ka bërë një mashtrim të frikshëm historik lidhur me marrëveshjen e Rambujes, sepse në fotografinë e publikuar ka bërë një montazh amatoresk, duke e hequr prej aty publicistin e mirënjohur shqiptar, Veton Surroi dhe profesorin Rexhep Qosja”, shkruan “Almakos”.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!