Home Aktualitet “Më fal o ba që s’të shpëtova dot”/ Vajza e Kasem Hysenbelliut rrënqeth me fjalët: Ma këpute shpirtin, si më le vetëm…

“Më fal o ba që s’të shpëtova dot”/ Vajza e Kasem Hysenbelliut rrënqeth me fjalët: Ma këpute shpirtin, si më le vetëm…

nga Editor

“Më fal o ba që s’të shpëtova”, janë fjalët e vajzës së Presidentit të ‘Faxnews’, Kasem Hysenbelliut, Inës, pas vdekjes së babait të saj.

Mëngjesin e ditës së sotme, në familjen Hysenbelliu ka pllakosur zia, pasi Kasem Hysenbelliu u nda nga jeta, për shkak se nuk ia doli të fitonte betejën me sëmundjen vdekjeprurëse të Covid-19.

Të shumta kanë qenë reagimet, dhe ngushëllimet nga zyrtarë, politikanë, miq, punonjës për vdekjen e Hysenbelliut, ku nuk ka munguar as reagimi i së bijës Inës, e cila ka rrënqethur me fjalët e saj.

Në disa postime që ka bërë në Instastory krahas fotos së babait të saj, Ina shkruan: Më fal baba që stë shpëtova dot. Ma këpute shpirtin o ba. Zemra ime që ua hape derën të gjith‰ve. Ah shpirti im që më le vetëm. Ishe më i miri prej nesh.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!