Home Aktualitet Rama nuk tha asnjë fjalë për Marko Bellon. Ish-anëtarja e kryesisë së PS: Në cilat hone të thella ju ka humbur njerezillëku

Rama nuk tha asnjë fjalë për Marko Bellon. Ish-anëtarja e kryesisë së PS: Në cilat hone të thella ju ka humbur njerezillëku

nga Editor

Kryeministri Edi Rama është i vetmi politikan që nuk ka thënë asnjë fjalë për ndarjen nga jeta të ish-ministrit të PS-së, Marko Bello.
Heshtja e Edi Ramës ka shkaktuar habi dhe irritim të socialistët dhe njerëzit që militojnë prej dekadash në PS. Pedagogja Eva Allushi, ish-anëtarja e Kryesisë së PS dhe ish-kryedaktorja e “Zërit të Popullit” në një postim në Facebook që duket se i referohet Edi Ramës shkruan: “Cilët jeni ju mor burra që nuk nxirrni dot nga shkulmi i shpirtit tuaj të vrerosur kushedi perse, një ngushëllim njerëzor???!!!! Në cilat hone të thella ju ka humbur njerezillëku. Cili inat ju ka vënë përfund e ju ka çuar në humbëtira pa krye e pa fund?! Cili inat ju ka pushtuar mendje e shpirt?? Inati për të poseduar çfarë??? Një grusht ajër? Apo një grusht dhe?!!!!”.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!