Home Aktualitet PD nxjerr videon: Si i gënjeu dhe si po i gënjen akoma Edi Rama shqiptarët për shëndetësinë falas

PD nxjerr videon: Si i gënjeu dhe si po i gënjen akoma Edi Rama shqiptarët për shëndetësinë falas

nga Editor

Në 8 vjet, Edi Rama nuk bëri asgjë për shëndetësinë falas. Ka një arsye për këtë superdështim. Edi Rama gënjeu 8 vjet, po gënjen dhe tani. 👎

Plani i tij i vetëm ishte dhe është i njëjti – të mbushë xhepat e koncesionarëve klientë me paratë e shqiptarëve. Dështimin e Edi Ramës, mashtrimet e tij elektorale dhe vjedhjen e shqiptarëve, qytetarët po e paguajnë sot shtrenjtë. Deri edhe me jetën e tyre.

📌 Dëgjojeni vetë kryeministrin hajdut dhe gënjeshtar!

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!