Home Aktualitet Skandali/ Çahet fusha e stadiumit Kombëtar, shkak kulla

Skandali/ Çahet fusha e stadiumit Kombëtar, shkak kulla

nga Editor

Kulla Kristaq Rama çan ne dysh fushen e Air Albania.

Ja ku perfundojne dhjetra milion euro! Krim!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton qytetarit dixhital! sb

Pershendetje dr.kjo eshte fusha e Air Albania qe kemi paguar miliona nga taksat tona Ekspertet me thone se fusha pesoj ne çarje te madhe pershkak te Kulles se kryeministrit te cilen nuk e mban bazamenti.

129781913 207071924320820 1128293969223407715 n

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!