Home Aktualitet “O Pjerin, s’ke top ti? Apo ke vetëm bimbilin”- Rama tallet në Lezhë me kryebashkiakun Ndreu, ish polic

“O Pjerin, s’ke top ti? Apo ke vetëm bimbilin”- Rama tallet në Lezhë me kryebashkiakun Ndreu, ish polic

nga Editor

Gjatë vizitës, kryeministri ishte i shoqëruar edhe nga kryetari i Bashkisë së Lezhës, Pjerin Ndreu, ka inspektuar një shkollë të rindërtuar, ku nuk munguan as biseda për lojën e basketbollit dhe policë.

Pjesë nga biseda

Edi Rama: Palestra është në krahun tjetër.

Arben Ahmetaj: Po, po nuk kanë top basketbolli

Edi Rama:Ç’na gjeti. O Pjerin s’ke top mo Pjerin apo vetëm bilbil ke ti se ke qenë polic. Uau sa e bukur (për palestrën).

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!