Home Aktualitet FMN nxori gënjeshtrat e Ramës me rindërtimin, Dhurata Çupi: Rama realizoi vetëm 8 përqind të planit për rindërtimin

FMN nxori gënjeshtrat e Ramës me rindërtimin, Dhurata Çupi: Rama realizoi vetëm 8 përqind të planit për rindërtimin

nga Editor

Edi Rama nuk punon. Ai ka vetëm fjalë dhe premtime. Rindërtimi pas tërmetit të vitit të shkuar është dështim katastrofik. Fondi Monetar Ndërkombëtar e ka përkthyer në numra zërin e qytetarëve dhe të opozitës: Rama realizoi vetëm 8 përqind të planit për rindërtimin. Pa transparencë dhe me duart e zgjatura tek paratë e qytetarëve. Mjaft me fjalë dhe premtime elektorale! Qytetarët kanë nevojë për një qeveri që punon!

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!