Home Kronike U rrëmbye në mes të Tiranës, e mitura vuan nga diabeti, merr insulina 4 herë në ditë

U rrëmbye në mes të Tiranës, e mitura vuan nga diabeti, merr insulina 4 herë në ditë

nga Editor

Vajza që është rrëmbyer ka inicialet S.B., dhe vuan nga diabeti i tipit 1, prej këtij çrregullimi e mitura përdor insulinë 4 herë në ditë.

TIRANË– Zbulohen inicialet e të miturës së rrëmbyer pasditen e sotme në rrugën “Ndre Mjeda” tek ish-parku i autobusëve. 

Vajza që është rrëmbyer ka inicialet S.B., dhe vuan nga diabeti i tipit 1, prej këtij çrregullimi e mitura përdor insulinë 4 herë në ditë.


13-vjeçarja u rrëmbye pasditen e sotme teksa kishte dalë nga fugoni i shkollës. Motra e saj dhe gjyshja panë gjithë skenën dhe dhanë alarmin. E mitura u tërhoq zvarrë nga një person ende i paidentifikuar dhe u largua me një “Fiat Punto”, ngjyrë të kuqe.

Lajme te ngjashme