Rrëmbimi i 13-vjeçares në Tiranë, dëshmitarët japin të dhëna për autorin: Ishte me një makinë të kuqe

Read Time:32 Second

Makina ku u fut vajza ishte ngjyrë e kuqe dhe e vogël”. Kështu rrëfejnë qytetarët që janë bërë dëshmitarë të rrëmbimit të një 13-vjeçarje.

Episodi i rëndë ka ndodhur në rrugën ‘Ndre Mjeda’ në kryeqytet, pranë ish-Fushë së Aviacionit.  ‘BalkanWeb’raporton  se dëshmitarët kanë arritur të identifikojnë tipin e makinës, ndërsa bëhet fjalë për një ‘Fiat Punto’ por nuk kanë mundur të mbajnë mend targën, pasi ngjarja është zhvilluar në pak sekonda.

Po ashtu mësohet se vajza sapo kishte zbritur nga furgoni i shkollës kur makina është ndalur para saj dhe dikush e ka marrë me forcë dhe e ka futur brenda.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Zgjedhjet e parakohshme, sot dita e fundit e fushatës në Kosovë, nesër partitë në heshtje
Next post “Brengë e madhe, të heq shijen e jetës”- Profesor Edmond Tupe flet për të birin autik: Po kur unë të mbyll sytë, ç’do ndodhë me të