Zgjedhjet e parakohshme, sot dita e fundit e fushatës në Kosovë, nesër partitë në heshtje

Read Time:33 Second

Pas orës 00:00, të gjitha subjektet politike do të nisin heshtjen zgjedhore, e cila do të vijojë deri të hënën.

KOSOVË– Partitë politikë në Kosovë sot pritet që të zhvillojë takimet e fundit për fushatën elektorale për zgjedhjet e të dielës.

Pas orës 00:00, të gjitha subjektet politike do të nisin heshtjen zgjedhore, e cila do të vijojë deri të hënën.

Partia Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje do të zhvillojnë në Prishtinë tubimin përmbyllës, ndërsa partitë e tjera kanë zgjedhur ndryshe. 

Lidhja Demokratike e Kosovës do të mbajë tubimin e fundit në Gjilan, koalicioni AAK-PSD në Gjakovë, ndërsa Nisma e AKR në Prizren.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Negociatat, Holanda: JO Shqipërisë, PO Maqedonisë së Veriut
Next post Rrëmbimi i 13-vjeçares në Tiranë, dëshmitarët japin të dhëna për autorin: Ishte me një makinë të kuqe