Home Aktualitet Tritan Shehu pyet Ramën: Në vend që të bësh politikë me vdekjen, a mos duhet ti thuash të vërtetën shqiptarëve?

Tritan Shehu pyet Ramën: Në vend që të bësh politikë me vdekjen, a mos duhet ti thuash të vërtetën shqiptarëve?

nga Sonila Osmanaj

Që kur Basha ekspozoi faktin se Rama po fsheh numrin real të viktimave të Koronavirusit në Shqipëri, qeveria ka raportuar një rritje dramatike të numrit të tyre. Rama, në vend që të bëje politikë me çështjet e jetës dhe vdekjes, a mos duhej tu thote të vërtetën qytetareve?!

Lajme te ngjashme

error: Content is protected !!