Home Aktualitet FOTO/ Pas gjobës ‘Rama’, ironizon aktori Bes Kallaku

FOTO/ Pas gjobës ‘Rama’, ironizon aktori Bes Kallaku

nga Sonila Osmanaj

Aktori Bes Kallaku ka izonizuar gjobën ‘Rama’ të marrë pasi festoi ditëlindjen e tij.

Kallaku ka publikuar një foto në Instagram me Leonard Kokën, vëllanë e ish-ministrit Lefter Koka, ku me ironi shkruan:

‘Flm që ishe dhe ti i pranishëm te ditëlindja ime. Mos ma harroni këtë shokun. Ky do paguajë gjobën e Ijes’.

Image

Lajme te ngjashme

error: Content is protected !!
WhatsApp Na Shkruani!