Aksident në kryqëzimin e Shënkollit, 4 të plagosur, një në gjendje të rëndë

Read Time:14 Second

Një aksident i rëndë është shënuar mesditën e sotme në Lezhë. Një automjet dhe një kamionçinë janë përplasur afër kryqëzimit të Shënkollit para pak minutash. Si pasojë janë plagosur 4 persona, një vajzë ndodhet në gjendje të rëndë. Policia dhe autoambulanca janë nisur drejt vendngjarjes.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Meta në koncertin për nder të At Gjergj Fishtës: Të ruhet e promovohet në mënyrë sa më dinjitoze duke respektuar figurën e tij!
Next post A duhet të vendosë opozita kushte për reformën