Home Aktualitet Dritan Kaba: Ky trimi i PS sfidon urdhrat e pashait dallkauk duke bërë karshillik me paratë e popullit

Dritan Kaba: Ky trimi i PS sfidon urdhrat e pashait dallkauk duke bërë karshillik me paratë e popullit

nga Sonila Osmanaj

 Nga Dritan Kaba

Ky “trimi” i PS nuk e ka problem te “sfidoje” urdherat e pashait dallkauk te rilindjes. Banda eshte bande. Ky njeri ben karshillek se “parate” i ka te popullit dhe nuk pyet per ligje se e pret edhe grup kengetaresh qe kendojne per pashain e kuq te Jugut!Ndaj keta duhen zhdukur me 25 prill per arrogancen, karshillekun dhe hajduterine e tyre. Turpin e paçin ata qe kendojne per keta legena!

Lajme te ngjashme

error: Content is protected !!
WhatsApp Na Shkruani!