Home Aktualitet I vihet zjarri Piramidës në qendër të Tiranës

I vihet zjarri Piramidës në qendër të Tiranës

nga Sonila Osmanaj

Një zjarr raportohet se ka rënë gjatë orëve të pasdites në Bulevardin Dëshmorët e Kombit.

Zjarri është lokalizuar në ambientet e piramidës.

Deri më tani nuk raportohen për dëme në njerëz, vetëm për dëme materiale.

Ndërkohë që në vendngjarje janë policia dhe forcat zjarrëfikëse

Lajme te ngjashme

error: Content is protected !!
WhatsApp Na Shkruani!