Wed. Apr 14th, 2021

Kryedemokrati Lulzim Basha e ka nisur mëngjesin e sotëm (15 nëntor) me akuza ndaj qeverisë. Përmes një statusi në Twitter, Basha shkruan se me Ramën kryeministër, jemi të fundit në çdo fushë duke përfshirë ndihmën direkte për ekonominë.

“Me Ramën jemi të fundit në çdo fushë, përfshirë ndihmën direkte për ekonominë. Por jo dhe shumë gjatë! Bashkë do ta shërojmë Shqipërinë, do të ndihmojmë financiarisht çdo familje shqiptare dhe do të sjellim shpresë të re për vendin.”, shkruan Basha.

Grafiku i postuar nga Basha
error: Content is protected !!