Aksidentohen dy makina në kryqëzimin e Rinasit, plagosen 3 persona

Read Time:21 Second

Në aksin rrugor Fushë-Krujë-Vorë, sapo ka ndodhur një aksident në vendin e njohur si kryqëzimi i Rinasit.

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë kanë ngelur të plagosur 3 persona.

Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Ende nuk janë bërë të ditura identitetet e të plagosurve si dhe gjendja e tyre.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Meta plas “bombën”: Kam ruajtur dosjen e lyerjes së fasadave të Ramës
Next post Euronews: Kush do t’i fitojë zgjedhjet në Kosovë?!