Peqin, përplasen dy makina, 5 të plagosur

Read Time:32 Second

 Pesë persona kanë mbetur të plagosur ditën e sotme si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur mesditën e sotme në aksin Elbasan-Peqin. 

Në fshatin Pajovë, dy makina janë plagosur me njëra-tjetrën dhe si pasojë janë lënduar 5 persona, dy burra dhe tre gra. Mësohet se të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spitalin e Elbasanit, ku dy nga pesë të plagosurit janë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ndërkohë nuk ka asnjë informacion tjetër në lidhje me identitetin e të lënduarve apo të shkaqeve të aksidentit. Policia dhe grupit hetimor kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë nisur hetimet lidhur me shkaqet e aksidentit. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Prishen me forcë zgjedhjet te peshëngritja
Next post Covid në shkolla, 2000 infektime e 10 viktima