Vrau foshnjën, gjykata liron nënën

Read Time:30 Second

Gjykata ka liruar nënën e dënuar me 20 vite burg për vrasjen e foshnjës. Për shkak të gjendjes së saj shëndetësore, togat e zeza kanë vendosur “arrest shtëpie” për 46-vjeçaren Irena Kostaki, e njohur dhe me mbiemrin Zeria. Sipas avokatit të saj, 46-vjeçarja vuan nga një çrregullim bipolar psikotik. Ndërkohë sipas banorëve, gjendja e Irenës është e përkeqësuar pas arrestimit të saj. Në vitin 1995, 46-vjeçarja ka mbytur me duar foshnjën e saj. Ngjarja ka ndodhur në Diles të Greqisë. Ajo u arrestua në atë kohë, por dy vite më vonë u arratis nga paraburgimi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Kukës, abuzohet seksualisht 15-vjeçarja
Next post Vdekja e nënës së re, ende mister shkaku