Home Politike FOTOLAJM/ ‘Gruaja e Bilalit’, Meta e detyron të futet në rresht të dytë

FOTOLAJM/ ‘Gruaja e Bilalit’, Meta e detyron të futet në rresht të dytë

nga Editor

Edi Rama, që drejtësia amerikane e njeh me emrin “gruaja e Bilalit” është strukur në rresht të dytë për të mos qëndruar në krah të presidentit Ilir Meta gjatë pritjes në Ambasadën gjermane në Tiranë me rastin e 3 Tetorit, Dita e Bashkimit të Gjermanisë.

Më herët Rama ndërseu një trafikant droge, i emëruar nga vëllai i tij dhe Gaz Demi, si drejtor i Hetimit Tatimor, kundër webit më të madh në vend,

Lajme te ngjashme