FOTOLAJM/ ‘Gruaja e Bilalit’, Meta e detyron të futet në rresht të dytë

Read Time:22 Second

Edi Rama, që drejtësia amerikane e njeh me emrin “gruaja e Bilalit” është strukur në rresht të dytë për të mos qëndruar në krah të presidentit Ilir Meta gjatë pritjes në Ambasadën gjermane në Tiranë me rastin e 3 Tetorit, Dita e Bashkimit të Gjermanisë.

Më herët Rama ndërseu një trafikant droge, i emëruar nga vëllai i tij dhe Gaz Demi, si drejtor i Hetimit Tatimor, kundër webit më të madh në vend,

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Dëshmia bombë e Metës: Kam dosjen e fasadave të Edi Ramës
Next post Meta plas “bombën”: Kam ruajtur dosjen e lyerjes së fasadave të Ramës