Kapet në pozicion të keq, fotoja që Rama do të donte të fshinte nga qarkullimi

Read Time:26 Second

Por një foto e kapur në një moment jo shumë të mirë për kryeministrin Rama teksa ai po fliste me patos

TIRANË– Kryeministri Edi Rama ka qënë i ftuar ditën e sotme në emisoni “Real Story” ka folur lidhur me aktualitetin politik në Shqipëri. 

Por një foto e kapur në një moment jo shumë të mirë për kryeministrin Rama teksa ai po fliste me patos. 

Me siguri kjo futet në listën e fotove të tij, që Rama do të donte që të zhdukeshin nga qarkullimi. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Meta: E pamundur, ata që vjedhin vota me bandat dhe policinë nuk hetojnë veten!
Next post Akuza e Salianjit: Policia mban “krakun në dryn”