Sulmet politike/ Berisha: I tmerruar nga të vërtetat, Rama ndërsen banditët ndaj Syri.net

Read Time:1 Minute, 6 Second

Reagimi i Sali Berishës:

Edvin Mafia i tmerruar nga TV Syri.net ndersen banditet te markes Romeo Shehu te tij.

Te dashur miq, pas akuzave per ndjekje penale qe ka urdheruar narkoprokurorine e tij, Edvin Mafia i terbuar me gjithe klanin dhe sojin e tij ka ndersyer kunder kesaj medie, qe e tmerron Ramen me te vertetat qe publikon, edhe narkodrejtorin e hetimit tatimor, nipin e famozit Gaz Demi, sivllaut te Olsit, per te cilet flitet gjeresisht se lajne parate e pista te droges me veprimtarine e tyre.

Denoj me ashpersine me te madhe presionet banditeske antidemokratike te Edvin Mafise dhe klanit ndaj mediave kundershtare dhe ju bej thirrje organizatave nderkombetare te ndeshkojne Edvin Mafine per qendrimet e tij policeske dhe terrorin qe ushtron ndaj nje medie qe iu thote shqiptareve te verteten.

ps: Ketu me poshte keni nje status te hedhur me dt 19 maj 2019 denoncim per Romeo Shehun, nipin e Gaz Demit, drejtori aktual i Hetimit Tatimor

Doktor…Romeo Shehu drejtori i ri i Hetimit Tatimor ne Tirane nipi i Gazment Demit i cili para disa vitesh u akuzua per vjedhje.
Me pare ka qene specialist ne zyren e hetimit tatimor te tiranes…kur eshte akuzuar per vjedhje nuk ka qene funksionar shteti…akuza ka qene per vjedhje ne bashkepunim te nje magazine cigaresh.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Kontrolli i beftë në Syri.net, reagon presidenti Meta
Next post Sulmet ndaj Syri.net dhe Syri TV/ Spaho: Rama vazhdon në rrugën e tij për ti mbyllur gojën kujtdo