Reforma Zgjedhore, Basha publikon propozimet: Të nisë konsultimi me qytetarët

Read Time:29 Second

Kryeyari i demokratëve Lulzim Basha publikoi një video ku duken qartë propozimet e oppzitës së bashkiar dhe kërkon të nisë konsultimi me qytetarët.

“Shqipëria ka nevojë për një Reformë të vërtetë Zgjedhore të hartuar me transparencë dhe të konsultuar me qytetarët dhe të gjitha grupet e interesit.
Reforma Zgjedhore kërkon vullnet të pastër politik për tu realizuar dhe zbatuar.
Në respekt të transparencës, ky eshtë propozimi i Opozitës së Bashkuar për Reformën Zgjedhore.
Dëshiroj që konsultimi të nisë me JU! Ndaj ju ftoj të ndani me mua mendimet dhe sugjerimet tuaja.”, shkruan Basha në profilin zyrtar.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Komisioni Hetimor/ Boçi: Djallëzi politike, presidenti nuk e ka shkelur Kushtetutën
Next post O njerëz… A kuptoni apo jeni dehur??? Vjen një reagim i fortë nga Fuga… AKTUALITET