Shtypja e mediave/ Nipi Gaz Demit ‘pushton’ zyrat e ‘SYRI-t’ me tatimor

Read Time:39 Second

Romeo Shehu, i cili njihet si nipi i Gaz Demit ka urdhëruar një grup tatimoresh të zbarkojnë prej orësh në zyrat e SYRI TV me argumentin e kontrollit e kësaj media.

Romeo Shehu, njohur edhe për shoqërime disa herë në komisariate të ndryshme i dyshuar për trafik dhe vjedhje, sot drejton Hetimin Tatimor për llogari të familjes Rama.

Ky sulm vjen menjëherë pasi policia shoqëroi disa gazetarë pas urdhërit publik të Ramës, Lleshit, Braçës dhe Xhaçkës për burgosjen e gazetarëve të SYRI.net.

Të gjitha këto deklarata të bëra publike tashme.

Deklarata që morën shkas nga një lajm që e kishin pothuajse të gjitha mediat.

Ne do jemi këtu për tu përballur me këtë bandë me uniforma dhe jo vetëm, me të gjitha rrugët dhe mjetet që ata kërkojnë. /syri.net/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Rrëzohet shkëmbi tek Syri i Kaltër, plagosen dy turistët grekë
Next post Deliri për të mos mbajtur përgjegjësi