Rrëzohet shkëmbi tek Syri i Kaltër, plagosen dy turistët grekë

Read Time:10 Second

Një shkëmb rrëzohet tek Syri i Kaltër, plagosen dy turistë grekë. Turistët e plagosur po dërgohen drejt spitalit ku do të marrin edhe ndihmën e parë mjekësore. Këto janë të dhënat paraprake.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Gruaja e Bilalit dhe tenxheret e burgut
Next post Shtypja e mediave/ Nipi Gaz Demit ‘pushton’ zyrat e ‘SYRI-t’ me tatimor