Përgjaken sërish rrugët, humb jetën në akident shoferi në aksin Korçë-Pogradec

Read Time:24 Second

Një tjetër aksident me vdekje ka ndodhur sot në aksin Korçë – Pogradec, në orën 12:30 në afërsi të fshatit Petrushë. Ka humbur jetën shoferi i një Benz-i me targa greke. Viktima ende nuk është identifikuar nga Policia. Aksidenti ndodhi kur Benz-i u përplas me një kamion të drejtuar nga F.M., 47 vjeç, banor i Bulgarecit në Korçë. Grupi hetimor në vendin e ngjarjes, po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes dhe përcaktuar shkaqet e aksidentit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Koha të njohim patriotët e vërtetë!
Next post Gruaja e Bilalit dhe tenxheret e burgut