Skandal/ Vidhet Ministria e Brendshme dy herë brenda muajit?!

Read Time:21 Second

Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për vjedhjen që dyshohet se ka ndodhur në datë 2 tetor në parkun e ministrisë së Brendshme.

Dyshohet se nga parku janë marrë kondicionerë, printer, skanera tha një burim për gazetaren Anila Hoxha.

I njëjti burim pranë prokurorisë tregon jo zyrtarisht se kjo është ngjarja e dytë brenda muajit pasi në fillim të muajit aty janë marrë edhe sende të tjera si pjesë makinash. /tch/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Negociatat/ Basha: Rama dështoi, u kap me presh në duar
Next post Mërkuri dhe alumini, shkaktarët kryesorë të autizmit!